Rita Ora shfaqet pa sytjena, e ëma i bën këtë koment

Periskopi.com Showbiz

Rita Ora ka qenë në ballinat e mediave rozë pas paraqitjeve të fundit në plazh.

Rita Ora ka qenë shumë e përmendur në shoubiz këto ditët e fundit, pasi u pa lakuriq në plazh me të dashurin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë ditës së sotme ndau edhe një seri imazhesh ku vendosi të pozoj pa reçipeta, dhe këto foto nuk i ikën as të ëmës së saj, Verës e cila i la një koment.

“S’ka mo deti” i thotë vajzës së saj, Vera.

Shpërndaje në: