Rivaldo flet për të ardhmen e Neymar

Periskopi.com Sporti

Legjenda braziliane, Rivaldo, ka folur për të ardhmen e yllit aktual të “Selecaos”, Neymar dhe një tranferimi të mundshëm drejt Realit të Madridit.

Rivaldo është shprehur se herët apo vonë, Neymar do të kalojë në Madrid, duke mos përjashtuar edhe një lëvizje të shpejt të “Los Blancos”.

“Nga ajo që di dhe komentet që dëgjoj, prirem të mendoj se, herët a vonë, do të përfundojë te Real Madrid. Ka gjasa që ai të qëndrojë në Francë për të paktën një vit, por me një treg kaq të çmendur unë nuk e di se çfarë do të ndodhë të nesërmen”, ka thënë Rivaldo.

Shpërndaje në: