Robin Krasniqi niset drejt ringut – e shoqëron kënga më e dashur për shqiptarët

Periskopi.com Sporti

Robin Krasniqi është gati për të mbrojtur titullin e kampionit në boks.

Ndaj Dominic Boesel, Krasniqi synon fitoren e dytë radhazi, për t’u konfirmuar si kampion bote në boks, përcjell Periskopi.

Për ecjen drejt ringut, Krasniqi ka zgjedhur këngën “Kuqezi” nga Elvana Gjata dhe Flori.

Më poshtë mund ta shihni videon. /Periskopi/