Romano tregon se cili futbollist i Barcelonës do të largohet këtë verë

Romano tregon se cili futbollist i Barcelonës do të largohet këtë verë

Skuadra e Barcelonës ka investuar në këtë merkato.

Nga lojtarët që ka blerë, Barça disa nga të vjetrit do t’i lë të lirë, shkruan Periskopi.

Sipas eksperit të transferimeve, Fabrizo Romano, Memphis Depay dhe Pierre Aubameyang do të largohen nga skuadra katalanëse këtë verë.

Por, sipas gazetarit njër nga të lartë përmendurit do ta lë Barcelonën.

Memphis do të pranojë largimin vetëm në rast të ofertës së klubeve kryesore – Juventusi në mesin e të interesuarve.

Shpërndaje në: