Romeo i dërgon letër Donaldit, ai shpërthen në lot

Periskopi.com Showbiz

Në edicionin e sotëm pati një befasi për Donaldin.

Teksa ishte brenda shtëpisë duke debatuar me banorët, atij i erdhi një mesazh nga vëllai i tij.

Brenda një letre ai i tha se ka qenë kundër hyrjes në ‘BBV’ sepse kishte frikë të jetonte pa të. Gjithashtu ai shtoi se është krenar për vëllain e tij.

Nga këto fjalë Donaldi u emocionua dhe shpërtheu në lot./Indeksonline/