Ronaldo as që merret me të rejat e klubit, po shijon pushimet – vë në pah format e jashtëzakonshme

Periskopi.com Sporti

Cristiano Ronaldo nuk ka komentuar ende largimin e Maurizio Sarri dhe ardhjen e Andrea Pirlos si trajner i Juventusit, transmeton Periskopi.

Portugezi është me pushime në det, dhe po i shijon ato maksimalisht me partnerën e tij, Geroginan.

Ai ndau një fotografi nga jahti i tij privat duke treguar format e jashtëzakonshme trupore.

Kujtojmë se, Cristiano Ronaldo përmbylli turneun në Torino si golshënuesi më i mirë dhe poashtu ‘pushtoi’ edhe Ligën e Kampionëve. /Periskopi.

Shpërndaje në: