Ronaldo ka disa fjalë për Zidanen

Ronaldo ka disa fjalë për Zidanen

Portugezi thotë se e ka pëlqyer gjithmonë francezin si lojtar dhe tani e pëlqen edhe si trajner.

“Ai është një lojtar që bën pjesë në historinë e Real Madridit dhe tani është trajner i skuadrës së parë”, deklaroi Ronaldo.

“Unë e kam pëlqyer atë si një lojtar dhe tani e pëlqej si një person dhe trajner. Kam një dashuri të veçantë për të”, shtoi portugezi. /Periskopi.com

Shpërndaje në: