Ronaldo me premtim të madh për Real Madridin

Ronaldo me premtim të madh për Real Madridin

Ylli portugez është deklaruar se ai gjithmonë do të jetë një njeri i përkushtuar ndaj Real Madridit dhe tifozëve të klubit. Ronaldo ka deklaruar se do t’i mbrojë ngjyrat e skuadrës kudo që shkon, në çdo moment dhe në çdo kohë.

“Unë e di që nesër, pasnesër, dhe pas një muaji do të jem i njëjti Ronaldo gjithmonë, do të jem këtu për të mbrojtur ngjyrat e këtij klubi”, ka deklaruar Ronaldo. /Periskopi.com

 

Shpërndaje në: