Ronaldo vendos të tregojë përfundimisht të ardhmen

Ronaldo vendos të tregojë përfundimisht të ardhmen

E ardhmja e Cristiano Ronaldos te Real Madrid është gjithnjë e më shumë në dyshim.

Sipas asaj çfarë raportojnë mediat angleze, ylli portugez gjatë shtatë ditëve të ardhshme do të komunikojë zyrtarisht vendimin e tij.

Katër herë fituesi i Topit të Artë mund të qëndrojë te Reali ose të largohet përfundimisht pas tetë vitesh.

Klubet e vetme që mund të përballojnë koston e Ronaldos janë ish-klubi i tij, Manchester United, PSG dhe Manchester City.

Shpërndaje në: