Rrahje brutale me karriga mes shqiptarëve dhe spanjollëve në Barcelonë (Video)

Periskopi.com Lajme

Një rrahje e fortë ka ndodhur mes shqiptarëve dhe spanjollëve në Barcelonë.

Lajmi është bërë me dije nga një qytetar i cili nodhej në vendngjarje, por që nuk ka dhënë detaje se për çfarë u zunë.

Nga pamjet vihet re se sherri ka ndodhur në një lokal që frekuentohet nga të rinjtë.

Sherri ka qenë mjaft brutal pasi të rinjtë kanë goditur njëri tjetrin me sende të forta dhe karrige kokës. Nuk dihet nëse ka patur të lënduar.