Rrahje brutale mes vajzave dhe djemve në Çagllavicë (pamje të rënda)

Periskopi.com Lajme

Disa vajza dhe djem janë përleshur fizikisht mbrëmë në Çagllavicë të Prishtinës.

Sipas pamjeve të siguruara nga Express, shihet se rrahja ka ndodhur në afërsi të një klubi të natës, konkretisht në oborrin e këtij klubi.

Gjithashtu nuk dihet nëse për këtë rast është lajmëruar policia, por në fund të videos shihet se djemtë ushtrojnë dhunë fizike ndaj vajzave.

Kujdes, pamje të rënda: