Rrahje masive mes tifozëve polakë – Papritmas fillojnë ta grushtojnë njëri-tjetrin

Periskopi.com Sporti

Polonia dhe Holanda u takuan mbrëmë në kuadër të Ligës së Kombëve.

Skuadrat barazuan në 2:2, ku dhe ishte rezultati final i këtij takimit, shkruan Periskopi.

Por, jo gjithçka shkoi mirë tek sektori i tifozëve polakë që ndodheshin në shkallët e stadiumit.

Një grup i tifozëve polakë u rrahën mes veti dhe video e rrahjes së tyre qarkulloi menjëherë në rrjete sociale.

Shikoni se si ata u rrahen mes veti.

VIDEO