Rrahje në Gjilan, të rinjët rrahen me karrige e gjësende të forta

Periskopi.com Lajme

Një rrahje ka ndodhur para pak minutash në një lokal në Gjilan, raporton Periskopi.

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihen të rinj të cilët gjuajnë me karrike dhe rrahën mes vete.

Disa persona janë të përfshirë në rrahje ndërsa në video shihet se të përfshirë janë persona të cilët edhe thyejnë dritare. /Periskopi

Shpërndaje në: