Rrahje në Prishtinë, në mesin e të lënduarve edhe një femër

Pesë persona janë arrestuar pasi janë rrahur mes vete dje në Prishtinë.

Policia njofton se lëndime trupore kanë pësuar tre persona, dy meshkuj dhe një femër.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 20.05.2022 – 22:06. Janë arrestuar pesë (5) të dyshuar meshkuj kosovar pasi që pas një mos marrëveshje janë përleshur mes veti. Si pasoj lëndime trupor kanë  pësuar tre (3) prej të dyshuarve dhe viktima femër kosovare, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor. Të  dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

-->

MË SHUMË PËR

TE FUNDIT