Rrebesh i fuqishëm me shi e kokrriz në Prishtinë (VIDEO)

Periskopi.com Lajme

Para pak minutave ka filluar një stuhi e fuqishme në Prishtinë e përcjellë me shi e breshër të rrëmbyeshëm dhe erë të fortë.

Pjesa e parë e ditës u karakterizua me vapë të madhe.

Stuhia ishte paralajmëruar para pak orësh edhe nga faqja MeteoBallkan.