Rrebeshe shiu e breshër në disa qytete të Kosovës

Periskopi.com Lajme

Mot me shi të rrëmbyeshëm, breshër dhe erë të fuqishme po mbizotëron në disa qytete të Kosovës.

Faqja që merret me parashikimin e motit “Meteo Ballkan”, ka ndarë disa video nga Istogu, Ferizaj e Shtimja.

Rrebeshe të shiut dhe erë e fuqishme shihen në video-incizim, pas një moti me diell në orët e paradites.