Rreth 10 mijë raste aktive me koronavirus

Periskopi.com Lajme

2 mijë e 708 persona rezultuan pozitivë për COVID-19 në 24 orët e fundit në vend dhe një ka vdekur.

Rreth 10 minê raste janë aktive ndërkohëvetëm 202 u shëruan, njofton MSh.