Rrezarta nuk e vëren, por i dalin brekët në Paris (Video)

Rrezarta nuk e vëren, por i dalin brekët në Paris (Video)

Rrezarta Shkurta është duke qëndruar në qytetin e Parisit.

Ajo nga atje ka publikuar fotografi dhe video kohë pas kohe.

Ndërsa së fundmi ka nxjerrë një video të shkurtër Bomerang, ku shihet me një fustan të veshur me lule.

Derisa Rrezi rrotullohet, në video i shihet edhe brekët./Indeksonline/

https://www.instagram.com/p/BWDTa0vnke2/?hl=en

 

Shpërndaje në: