Rrotullohet kamioni në magjistralen Prishtinë- Pejë

Periskopi.com Lajme

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Pejë.

Si pasojë e këtij aksidenti, një kamion është rrotulluar buzë rrugës, raporton Indeksonline.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe duke u marrë me rastin, teksa nuk dihet akoma nëse ka ndonjë të lënduar.