Rudiger shënon për Gjermaninë – Festën e tij e ndalon sisitemi ‘VAR’

Rudiger shënon për Gjermaninë – Festën e tij e ndalon sisitemi ‘VAR’

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Gjermanisë dhe Spanjës në Botërorin e Katarit 2022.

Gjermani kaloi në avantazh ndaj Spanjës në minutën e 40’të të takimit përmes Rudiger por që ‘VAR-I’ anuloi golin e tij si pozicion jashtë loje, shkrua Periskopi.

Rezultati aktual i takimit mbetet i pandryshuar në 0:0.

VIDEO

Shpërndaje në: