Sa i pafat ishte tifozi që u fut për nënshkrimin e Messit, ai mori vetëm një vizë nga dora e ‘jashtëtokësorit’

Sa i pafat ishte tifozi që u fut për nënshkrimin e Messit, ai mori vetëm një vizë nga dora e ‘jashtëtokësorit’

Çdokush e konsideron Lionel Messin si futbollistin më të mirë të të gjitha kohërave. 

Pra, nuk është për t’u habitur që shumë njerëz do të rrezikojnë të gjitha vetëm për të kapur një kujtim me sulmuesin argjentinas. Dhe pikërisht kjo ndodhi në pjesën e dytë të fitores së Argjentinës (3-0) ndaj Xhamajkës në Red Bull Arena të martën mbrëma, shkruan Periskopi.

Një tifozi i ri u fut në fushën e lojës për të pranuar një nënshkrim të Messit, por si duket nuk arriti ta ketë fimën e tij të plotë.

Sigurimi ishin ata që ndërhynë në mënyrë brutale për ta larguar tifozin.

Ai pas ndeshjes e ka postuar fotografin që tregon vetëm një vij të bërë nga Messi.

Shikoni fotografinë:

 

 

Shpërndaje në: