Salah i pandalshëm – Kalon në epërsi Liverpooli ndaj Wolvesit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Liverpoolit dhe Wolvesit, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin e Liverpoolit e ka shënuar Salah në minutën e 84’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO