Salah thjesht nuk ndalet: Vetëm shikoni golin që sapo ka shënuar kundër Evertonit

Periskopi.com Sporti

Liverpooli po avancon 3-1 kundër Evertonit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 14 në Premier League.

Mohamed Salah ka realizuar pasi vodhi një top në mes të fushës dhe lansoi një vrapim të pandalshëm drejt zonës kundërshtare.

Pastaj, nga afërsia qëlloi për 3-1 në minutën e 65-të.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO