Sapo u shënuan në ndeshjen Itali – Hungari: Autogol më të fortë nuk keni parë kurrë

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Italisë dhe Hungarisë, duel ky në kuadër të Ligës së Kombeve.

Goli i parë për Kombëtare e Hungarisë erdhi nga Manicini i cili realizoi autogolin më të fortë ndonjëherë, shkruan Periskopi.

Ai e dërgoi topin në rrjetë në minutën e 61’të të takimit.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO