Sara nget veturën derisa Ledri është i dehur, por ja çfarë bën ai

Periskopi.com Showbiz

Sara dhe Ledri janë çifti më i komentuar i momentit.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka kohë që është në lidhje dashurie me Sara Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ata së fundmi e kanë zyrtarizuar lidhjen dhe gjininë e foshnjës.

Tani nuk po i ndalojnë postimet e komentet dedikuar njëri-tjetrit. Sara së fundmi e ka treguar një detaj interesant.

Ajo thotë e derisa Ledri është i dehur ajo nget makinën ndërsa ai i realizon foto.

“Unë ngas kur ai pi ndërsa ai duhet ta marrë rolin e fotografit”, shkruan Sara pranë fotos ku tregon barkun e rrumbullakosur e veshur me një fustan të zi.

Shpërndaje në: