Sarri tepër i nervozuar, injoron Guardiolan (VIDEO)

Periskopi.com Sporti

Chelsea pësoi humbjen më të thellë në historinë e Premier Ligës. 

‘Blutë’ u mposhtën 6-0 nga Manchester City, derisa mund të numërohen me gishta këso shfaqje të dobëta nga ana e Chelseat viteve të fundit, shkruan Periskopi.

Më i nervozuari nga të gjithë duket që të jetë trajneri Maurizio Sarri.

Tekniku italian pas ndeshjes refuzoi të zgjaste duart me Pep Guardiolan dhe iku drejt e në tunelin e Etihad Stadium.

Ky është momenti. /Periskopi/

Shpërndaje në: