“Sasa” vjen siç nuk e keni parë asnjëherë

Periskopi.com Showbiz

Me një stil urban, me rroba të shqyera, Adriana duket krejt ndryshe

Aktorja Adriana Matoshi kohëve të fundit po thirret më shumë si “Sasa” kjo për shkak të rolit të saj në serialin “O sa mirë”.

Të gjithë e pëlqejnë personazhin naiv dhe qesharak që e luan Adrina, por në foton e fundit ajo vjen krejt ndryshe.

Aktorja ka filluar xhirimet për një film të ri, e përkrah saj shfaqet edhe Florist Bajgora.  Me një stil urban me rroba të shqyera Adriana duket krejt ndryshe nga “Sasa”.

Mbetet të shihet se çfarë po sjell kësaj radhe aktorja për adhuruesit e saj.