Sassuolo shkund Milanin e shkretë për herë të tretë, Berardi ia bën Florenzit si Messi dikur Boatengut

Periskopi.com Sporti

Sassuolo ka shënuar edhe golin e tretë dhe tash po avancon 3-1 kundër Milanit në ‘San Siro’.

Dominico Berardi ka realizuar në minutën e 66, duke qëlluar ‘alla Messi’ kundër Jerome Boatengut.

Ju kujtohet, ai goli i famshëm i Messit në Champions League kur e bëri Boatengun ta puthë tokën, tash si Boateng e pësoi Alessandro Florenzi.

Shikoni më poshtë.

VIDEO