S’e priste askush, si e dërgoi Fifi në nominim shoqen e saj

Periskopi.com Showbiz

Fifi ka befasuar mbrëmë me vendimin e saj për të vendosur në nominim një banore të Big Brother VIP.

Ajo po luan në çift me Sarah dhe të dyja vendosen që ta vënë në nominim Arjolën, me të cilën Fifi që nga fillimi ka pasur afërsi më të madhe dhe shoqëri.

Pas këtij vendimi, Fifi u shpreh se arsyeja pse do ta shoh Arjolën në nominim, është sepse e sheh si konkurrente të fortë.

Por, në fund banorët që shkuan në nominim janë Enxhëll, Beniada, Iliri dhe Sabiani.

Interesante është se teleshikuesit këtë herë do të votojnë për personat që dëshirojnë të qendrojnë në shtëpi.