“See you Again” e Whiz Khalifa kalon 2 miliardë shikime

Periskopi.com Showbiz

Kënga e Whiz Khalifa-s ka marre mbi 2 miliarde shikime duke u renditur pas Gangnam Style.

Dedikimi për Paul Walker nga miqtë e tij ka tërhequr vëmendjen e madhe dhe kënga ka prekur zemrat e shumë njerëzve në gjithë botën.

Kënga nga Wiz Khalifa, e cila ka qenë gjithashtu pjesë e filmit të shtatë të ‘Fast and Furious’ ka arritur që të kalojë numrin e 2 miliardë shikimeve në rrjetin muzikor YouTube.

Kjo është vetëm videoja e dytë që arrin të kalojë këtë shifër, pas ‘Gangnam Style’ që numëron 2.6 miliardë shikime.