Selmanaj: Shpifësit, mashtruesit, fabrikuesit dhe linçuesit nuk e meritojnë lirinë

Periskopi.com Lajme

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Driton Selmanaj, ka denoncuar për shpifje në Policinë e Kosovës publikimin e disa mesazheve në rrjetet sociale.

Selmanaj tha se mashtruesit do të përballen me organet e drejtësisë.

Njoftimi i plotë:

Shpërndaje në: