Sërish me shi, parashikimi i motit për sot

Periskopi.com Lajme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje shiu.

Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celcius, ndërsa maksimalet ndërmjet 16-22 gradë Celcius.

Njoftimi i plotë:

Parashikimi i Motit për nesër 14 gusht 2022!

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i veriperëndimit dhe verilindjes me shpejtësi 1-4 m/s

Share Now

 

LAJME NGA INTERNETI

It’s Stronger Than Adderall And Taking Serbia By Storm

Brain Booster

Bitcoin Will Create New Millionaires In 2022

Bitcoin Revolution

64-godišnja žena izgleda kao dijete: Evo njezine tajne

Biolift

Šećeraši! Uzrok dijabetesa je nedostatak ovoga u telu, izlečite!

Diabex

Ministri Krasniqi lidhet me Pressing pas vizitës në Hagë, Syla i bën një p…

Recept za čišćenje pluća, zauvek očistite pluća uz ovu metodu

Flemoxal

Të tjera nga rubrika

Rrëmbehet 18-vjeçarja në Mitrovicë, zbulohet se ishte viktimë e dhunimit

Vijojnë tensionet, Tajvani thotë se 13 avionë kinezë shkelën hapësirën e tij ajrore

Sot mbesin pa ujë këta fshatra të Prishtinës

Autori i sulmit ndaj shkrimtarit Salman Rushdie, akuzohet për tentativë për vrasje

Tetë të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Jerusalem

Kjo është gjendja shëndetësore e shkrimtarit Salman Rushdie
Te fundit

Në të mirë dhe në të keq, derisa…paraja të na ndajë! Tradhtia financiare mes çifteve shqiptare

Rrëmbehet 18-vjeçarja në Mitrovicë, zbulohet se ishte viktimë e dhunimit

Horoskopi 14 gusht, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Moti merr kthesën e papritur pasdite, si do të luhaten temperaturat sot

Vijojnë tensionet, Tajvani thotë se 13 avionë kinezë shkelën hapësirën e tij ajrore

Sot mbesin pa ujë këta fshatra të Prishtinës

Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.

Lajme
Shqipëri
English
Maqedoni
Op/Ed
Sport
Roze
Shneta
Shkurt e Shqip
Muzike
TV/Film
Yjet
Impresum
All rights are reserved

Gazeta Express 2022