Shala tregon krejt çka di rreth rastit të Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Periskopi.com Lajme

Endrit Shala i Nismës Social Demokrate ka thënë se pas përfundimit të debatit është larguar drejt nga  emisioni Pressing dhe se nuk e di se çka ndodhur mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit transmeton Periskopi.

Pas debatti, sic ka thënë edhe z.Kërquki, ka pasë konforntim mes tyre, që unë nuk  ekam pa dhe as nuk mundem me konfirmu e as me mohu diçka të tillë’’, ka thënë Shala.

Sot pas debatit, Haki Abazi doli dhe tha se është sulmuar fizikisht nga Dardan Molliqaj. Ky i fundit e ka mohuar, duke thënë se pati veç debat tensionues./PERISKOPI/

 

Shpërndaje në: