Shënohet goli i parë në derbin Gjilani-Drita

Periskopi.com Sporti

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës, e vlefshme kjo për xhiron e 15-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Është skuadra e trajnerit Ismet Munishi, Gjilani që ka kaluar në epërsi në minutën e 48’të ndeshjes dhe realizues ishte Dabiqaj