Shënon Mbappe, Franca përmbys Spanjën

Periskopi.com Sporti

Spanja ka pësuar edhe golin e dytë në finalen e Ligës së Kombeve.

Kombëtarja e Spanjës nuk ka arrihet t’i mbrohet skuadrës së Francës, dhe ka pësuar edhe golin e dytë, përcjell Periskopi.

Kylian Mbappe ka shënuar gol. VAR-i shqyrtoi pozicionin jashtë loje por gjithçka ishte në rregull.

Më poshtë mund ta shihni golin. /Periskopi/