Shi e borë nesër, kështu do të jenë temperaturat

Periskopi.com Lajme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në Kosovë do të ketë riga shiu dhe bore.

Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen ndërmjet 3-4 gradë Celsius.