Shikoni se si ky 3-vjeçar i shpëton vdekjes (Video)

Shikoni se si ky 3-vjeçar i shpëton vdekjes (Video)

Pamjet tronditëse vijnë nga provinca e Zheijang në Kinë dhe tregojnë momentin drithërues të asaj që mund të kishte rezultuar një tragjedi, transmeton Tch.

Një grua shihet teksa po kalon rrugën duke shtyrë fëmijën e saj në një biçikletë me tre rrota. Papritur vogëlushi goditet nga një kamion që nuk kishte respektuar sinjalet rrugore.

Por pavarësisht se përfundoi nën kamion, 3-vjeçari i mbijetoi aksidentit dhe siç raporton televizioni CCTV, ai mori vetëm lëndime të lehta.

Shpërndaje në: