Shikoni si e uron Era Istrefi Dua Lipën për çmimet ‘Grammy’

Periskopi.com Showbiz

Edhe Era Istrefi e ka uruar Dua Lipën për suksesin që shënoi në “Grammy Awards”.

Era Istrefi përmes një komenti në postimin e Duas në Instagram, uroi këngëtaren për arritjen.

“Urimeeee”, ka shkruar Era mbi postimin e Duas, duke ia lënë edhe disa figura të zemrave.

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar dy çmime në “Grammy Awards” atë për “Artisten më të mirë të re” dhe “Kënga më e mirë në zhanrin dance”.

Njëherësh, këngëtarja bëhet shqiptarja e parë që fiton çmim në këtë event, madje dy të tilla.

View this post on Instagram

I am a two time grammy winnin artist!!!! Beyond humbled and grateful for this moment. Sending so much love to my fans, my family, my team, all the incredible artists i’ve worked with and collaborated with. A real dream come true!!! THANK YOU!!

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Shpërndaje në: