Shkelzen Gashi: Gjykata sot është Albin Kurti

Periskopi.com Lajme

Ish-këshilltari i Albin Kurtit, Shkëlzen Gashi, ka thëne se ‘gjykata sot është Albin Kurti’, duke aluduar se ai do të vendos për zhvillimet në Kosovë dhe se vulën e jep Kurti.

Gashi ka thënë se nuk ka Vetëvendosje nëse nuk është Albin Kurti aty.

“Hiqe Albin Kurtin prej VV, nuk ka më Vetëvendosje”, ka thënë ai duke shtuar se Albin është bërë mit njëjtë si ish-presidenti Ibrahim Rugova.

Shpërndaje në: