Shkoi në Shëngjin për pushime, por ja çka i ndodhi kosovarit

Shkoi në Shëngjin për pushime, por ja çka i ndodhi kosovarit

Persona të panjohur kanë kryer një vjedhje në plazhin e Shëngjinit. 

Viktima me inicialet V.B., shtetase nga Kosova, ka raportuar në polici se i kanë vjedhur dy telefona mobil dhe 100 euro para kesh.

Me rastin po merret Komisariati i Policisë në Lezhë ndërsa nuk ka informacione për arrestimin e të dyshuarve.

Shpërndaje në: