Shkurte Fejza me veshje të veçanta në setin e fundit (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Me veshje tradicionale të punuara në një stil më ndryshe vjen artistja

Shkurte Fejza është njëra ndër artistet më të preferuara të muzikës popullore.

Elegante dhe me stil shfaqet çdo herë artistja, por kësaj radhe edhe më e veçantë, shkruan rtv21.tv

Në setin e fundit fotografik që ka realizuar artistja është shfaqur me disa veshje tradicionale të punuara në një stil më ndryshe.

Fotografitë janë realizuar nga fotografi Veton Osmani dhe po pëlqehen nga adhuruesit e këngëtares.