Shokuese, pamje të rënda: Vajza nga Shtimja rrihet brutalisht dhe tërhiqet zvarrë në rrugë nga moshatarja e saj

Periskopi.com Lajme

Një rrahje brutale mes dy të miturave ka ndodhur në një fshat të Shtimes.

Nga pamjet që ka arritur të sigurojë Lajmi.net shihet njëra vajzë duke e tërhequr zvarrë tjetrën nëpër asfalt.

Rrahje të ngjashme brutale mes të miturve janë parë muajt e fundit edhe nëpër komunat tjera.

Në rrjetin social ‘Twitter’ është bërë apel që autoritetet të ndërmarrin veprime ndaj këtyre akteve të dhunës.

PAMJE: