Shpati publikon pamje nga prapaskenat e klipit të ri

Periskopi.com Showbiz

Shpat Kasapi po vjen me këngë të re.

Këngëtari Shpat Kasapi shumë shpejtë do ta sjell projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Gjith jetën” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip.

Ishte Shpati ai i cili i ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram disa pamje nga prapaskenat e xhirimeve dhe ka njoftuar se kënga publikohet së shpejti.

Shpati nuk ka dhënë ndonjë detaj për datën dhe orën e publikimit.

Shpërndaje në: