‘Shpërthejnë’ tribunat – Tottenhamit krejt në fund përmes Kane e ndal skuadrën e Chelseas

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Chelseas dhe Tottenhamit, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Golin e dytë dhe të barazimit për klubin e Tottenhamit e ka shënuar, sulmuesi, Kane në minutën e 90’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:2.

VIDEO