Shqetësime për Chelsean, Lille ngushton epërsinë – shënon ish-ylli i londinezëve

Periskopi.com Sporti

Ish-lojtari i Chelseat, Loic Remy i ka shënuar ish-klubit të tij, derisa Lille ka ngushtuar epërsinë në 2-1 në “Stamford Bridge”.

Pas një aksioni shumë mirë të ndërtuar nga mysafirët, në zonë u shërbye Remy, i cili nuk gaboi me një goditje të fuqishme dhe precize.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: