Shqipëria lëkundet nga një tërmet me magnitudë të frikshme

Periskopi.com Lajme

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shqipëri. Tërmeti është ndier në Tiranë.

Tërmeti ka qenë 2 kilometra në afërsi të Lezhës dhe ka magnitudë 4.8.