Shqiptari ftohet sërish në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e La Ligas

Periskopi.com Sporti

Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Getafes nesër.

Dhe më në fund, e shohim se në listë është i përfshirë edhe shqiptari Rey Manaj nga Barcelona B.

Manaj u transferua në janar nga Albacete për ekipin e Barcelonës B, ndërsa pas mungesave të sulmuesve Rey Manaj është i ftuar për këtë ndeshje, shkruan Indeksonline.

Ndeshja zhvillohet nesër me fillim nga ora 16:00.

Image

Shpërndaje në: