Si kurrë më parë – Ismet Munishi prezantohet te Prishtina me një video të veçantë

Ismet Munishi dhe zyrtarisht nga sezoni i ardhshëm do të jetë trajneri i ri i Prishtinës.

Informacioni që ishte i ditur disa ditë më parë, tani edhe zyrtarisht është konfirmuar nga ish-kampioni i Kosovës.

Përmes një videoje speciale, Ismet Munishi sot u prezantua nga kryeqytetasit, shkruan Periskopi.

Para Prishtinës, Munishi ishte trajner i Gjilanit, për që u shkarkua disa xhiro para fundit të sezonit.

-->

MË SHUMË PËR

TE FUNDIT