Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Periskopi.com Zoya

MTV Video Music Awards, këtë vit u kthye në Barcalys në New York. Artistë të njohur performuan përpara një audience të vërtetë dhe u nominuan me çmime. Sigurisht, nuk mungoi as tapeti i kuq. Ja çfarë veshën të ftuarit:

#1 – Mod Sun dhe Avril Lavigne

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#2 – Doja Cat

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#3 – Paris Hilton, Olivia Rodrigo dhe Kim Petras

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#4 – Ed Sheeran

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#5 – Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#6 – Shawn Mendes

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#7 – Lil Nas X

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#8 – Billie Eilish dhe Finneas

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#9 – Alicia Keys dhe Swizz Beatz

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#10 – Travis Scott

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#11 – Dee Devlin dhe Conor McGregor

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#12 – Ciara

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#13 – Travis Barker dhe Kourtney Kardashian

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#14 – Winnie Harlow

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#15 – Rita Ora

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#16 – Charli D’Amelie

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#17 – Debby Ryan

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#18 – Madison Beer

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#19 – Camila Cabello

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#20 – Billy Porter

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#21 – Kid Laroi

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#22 – Tinashe

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#23 – Ashanti

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#24 – Charli XCX

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#25 – Troye Sivan

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#26 – Bella Poarch

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#27 – Saweetie

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#28 – Normani

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

#29 – Symone dhe Kandy Muse

Si u veshën artistët në MTV Video Music Awards 2021

Burimi: Rolling Stone

Shpërndaje në: