Siguri e lartë para stadiumit ‘Santiago Bernabeo’ – Forca të shtuara të policisë po përcjellin situatën

Periskopi.com Sporti

Sonte me fillim nga ora 21 :00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Cityt, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së dytë në Ligën e Kampionëve.

Manchester City ka një përparësi të vogël prej një goli nga ndeshja e parë me Realin, ku takim u mbyll me rezultatin 4:3, shkruan Periskopi.

Para kësaj ndeshje, janë mobilizuar forca të shumta policore për ta mbajtur rendin dhe qetësinë publike, pasi dihet rivaliteti i skuadrave.

Shikoni videon:

VIDEO